Знайомство 2020

Група «Бджілки» 3 р.ж.

Я, Мамедова Наталя Володимирівна працюю в групі « Бджілки» з дітками ранього віку вже 9 років. Починала працювати помічником – вихователя, але згодом зрозуміла, що хочу бути вихователем.

Моє педагогічне кредо:

« До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати»

Вихователь- це перший, після мами, вчитель, який зустрічається дітям на їх життєвому шляху. Я не відчувала труднощів у своєму виборі ким бути- вибір зроблено. Тепер це мій дім, в якому мене чекають, в який я поспішаю з ідеями та гарним настроєм. Моє бажанням — стати для своїх малюків найближчим другом. Хочеться віддати їм всі свої знання, уміння, любов показати, який чудовий навколишній світ!

 

Група «Чомусики» 4 р.ж.

                                                      Я, Моторна Ірина Миколаївна, «спеціаліст І кваліфікаційної категорії». Працюю в                                                           закладі вже 11 років. Маю повну вищу освіту.

Моє життєве кредо співпадає з педагогічним, адже ця професія педагога і є моє життя: Щасливе майбутнє нашої планети є наші діти, кожна дитина – рідна. 

Мені дуже легко вдається налагоджувати контакти з дітьми, навіть з тими, які ще не адаптувалися. Вмію розкрити творчий потенціал дитини. В своїй роботі зацікавлюю малят до пізнання навколишнього світу. Взаємовідносини з дітьми будую на рівні партнера, друга та вчу поважати один одного. В групі де працюю завжди вирує творча атмосфера. Талановиті пальчики вихованців творять дивовижні поробки із нестандартного матеріалу.

Маленькі «чомусики» мають змогу навчитися грати в шашки, драматизувати казки. Пізнати світ професій кухаря, лікаря, пожежника, граючи в сюжетно-рольві ігри.

 

Готую дітей до впевненого вступу у школу, використовуючи сучасні інноваційні технології.

Зі святкових заходів та розваг діти йдуть в захваті, а батьки не залишаються без сліз щастя і гордості за свою малечу. 
Сама зіграла десятки ролей та своїх малят залучаю до виконання різних ролей.  По справжньому люблю дітей.